stümperarbeit 6 buchstaben

Ndyrësirë je! Shqipja vjen me një paralajmrim, pasi Antonela puth atedheun - Ish konkurrentja e emitonit Përputhën, Shqipe Hysenaj, ka reaguar në llogarinë e saj në instagram, shkruan infokosova. Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Shqipja këmbëngul se Tea dhe Andi janë të lidhur prej vitesh, e publikon një mesazh me epitete fyese në Instagram. Por kur them të gjithë, nga fillimi i emisionit e deri më sot. Ledjana shpërthen në lot në takim, Mevlani: Fikni kamerat! Shqipja këmbëngul se Tea dhe Andi janë të lidhur prej vitesh, e publikon një mesazh me epitete fyese në Instagram. Ish- konkurentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj vazhdon të jetë në qendër të vëmëndjes, me deklaratat e saj. Shumë shpejt do dalin dhe këto dy burracakët” Kështu Shqipja ka paralajmëruar se shumë shpjet do … Thanë që i kishte rënë Atdheu me karrige/ Flet Shqipja: Burracakët do marrin… March 10, 2021 Mbrëmjen e sotme në “Përputhen” situata doli jashtë kontrollit mes Antonelës dhe Atdheut, kur ky i fundit u deturua të largohej nga emisioni dhe të njoftonte në Instagram se kishte gjetur paqen, pas largimit. Albërije Hadërgjonaj është padyshim një ndër personazhet më të dashur të ekranit shqiptar. Deklaratat e saj ndaj konkurrentëve të Përputhen kanë qenë shumë të forta, duke treguar një karakter tjetër nga se jemi mësuar ti shohim në ekran. © Top Channel 2001 - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje. Shqipja posed with Mevlani, in a meeting outside "Përputhen", hinting that a romance has started between them. Ajo tha se ka regjistrime dhe biseda të tyre. Çifti i parashutistëve përfundon në spital pasi tentuan ‘ta bënin’ në ajër (fotot), Ftesë në 5/ Sipërmarrësi shqiptar ironizon talentin e Kim Kardashian: Ka fundshpinë të bukur, Kjo është sallata shëruese me kastravec dhe hudhër, ul kolesterolin dhe tensionin e lartë, Kanellë, xhenxhefil dhe mjaltë/ Çaji i zjarrtë që djeg yndyrnat, Poleni apo propolis/ Zbuloni cila është më e mirë nga mjalti. Shqipja, ish konkurrentja e emisionit Perputhen se fundmi ka bere deklarata nga ne sho kueset per konkurentet e emisionit. Tash e sa ditë është duke bërë bujë në publik një fotografi, të cilët konkurrenti i “Përputhen”, Arjoni e publikoi në Instagram. Ish-konkurrentja e “Për’puthen” duket se nuk e ka aspak në plan të ndalet, përkundrazi vijon me ato që gjerësisht njihen si “bombat e Shqipe Hysenajt”. Motra e Beartit nuk heq dorë nga lidhja e të vëllait me Tean, ja çfarë bën pas ndarjes së tyre (FOTO), Pas ndarjes, ja me kë e “zëvendëson” Bearti-Tean (FOTO), Pasi i dhanë fund lidhjes, edhe motra e Teas merr vendimin drastik ndaj Beartit, çfarë ndodhi në Stamboll (FOTO), Çfarë pritet të ndodhë në Përputhen? Mbi 1 milion dollarë për një postim, kush e kryeson listën e të famshmëve më të paguar në Instagram Pas kësaj prove, Shqipja zbuloi se nuk do të merrej më me “Përputhen”. “Andi dhe Melisa janë bashkë dhe po iu gënjejnë dhe juve që jeni jashtë”, është shprehur Shqipja. Melisa reagon për raportin e tyre, “Nuk më bën artiste Ardit Gjebrea”, Albërije Hadërgjonaj flet për përplasjen me moderatorin. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on ITput Channel for NEWS and TV Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK For more content from click HERE: www.top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U Follow Top Channel on Twitter … Ish-protagonistja e “Përputhen” vazhdon me deklarata të padëshiruara për konkurrentët! Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj ka bërë një deklaratë të fortë. 1,479 Likes, 50 Comments - Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch) on Instagram: “Shqipja zgjedh Andin për njohjen e parë @topchannelalbania @shqipehysenaj_ @andi.sh2 @borazemani…” Në Instagram është pyetur nga fansat ish-protagonistja e “Përputhen”, shkruan lajmi.net. Andi dhe Shqipja ishin një nga çiftet më të komentuar në “Përputhen”. Faqja në Instagram “Përputhje”, ka zbuluar se në një video të publikuar në Insta Story Shqipja shfaqej […] “Çdo gjë ka kohën e vet…dhe mos më bëni më shumë pyetje, sepse nuk ju kam zhgënjyer asnjëherë. “Nuk të gënjej, kam shumë dëshirë të shkoj dhe kam akoma më dëshirë sikur të ishin të gjithë. Shqipja kapet keq me autoren e 'Përputhen' dhe i nxjerr regjistrimet: Aty brenda është show. Nga krahu tjetër, Shqipja tha se nuk dëshiron të shprehet, dhe se nga tani e tutje do të flasë vetëm me vepra. Avokati i kontrollorëve:Shpërdorimi i detyrës kërkon që punonjësit të jenë në administratë, jo sh.a. Shqipja puth Andin - Lifestyle Euronews Albania mbulon Shqipërinë, Kosovën, Maqedoninë e Veriut dhe Malin e Zi. Ledjana dhe Mevlani diskutojnë për familjet: Çfarë tha mami jot kur dëgjoi se nuk dua të jetoj me prindërit e tu? 108,720 likes. Por, pavarësisht kësaj, ajo deklaroi se ka shumë prova të tjera, por ka zgjedhur që ta mbyllë me kaq. Pas publikimeve të disa fotove, ku tregon se Tea dhe Bearti, i cili ka lënë programin, janë çift prapa skenave, Shqipja vjen me një tjetër “BOMBË”. Tea hodhi dyshime për lidhjen e saj me Andin, Melisa merr vendimin befasues (FOTO). Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube. 274.8k Followers, 65 Following, 953 Posts - See Instagram photos and videos from Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch) Albanian has studied international relations, has a passion for fitness and works as an educator. Pak çaste më parë, në një video live në Instagram, Shqipja deklaroi se Andi dhe Melisa janë bashkë dhe po i gënjejnë të gjithë duke luajtur lojën që mes tyre ska asgjë. Ndonëse ka muaj që është larguar nga “Përputhen”, Shqipe Hysenaj vazhdon të jetë në vëmendje të mediave me deklaratat e saj. Even after leaving, Shqipja continues to be highly commented. Bearti, the competitor of Përputhen, who came from Kosovo, left the show and announced the news through an Instagram post. – Përputhen, 7 Prill 2021, Rama: Sabotim, nuk do tolerohet/ Akuzon Metën si nxitës i goditjes, përgjigjet Presidenti, Ushtria dhe FNSH zbarkojnë në Rinas/ Një nga kontrollorët u shoqërua në polici. Nga. Po … Shkëndija dashurie në Përputhen? He describes himself as a mixed man, with a strong character, but also very fragile. Ish-konkurrentja e “Përputhen”, tre ditë më parë Shqipe Hysenaj publikoi një foto në Instastory që ngjalli shumë debat në rrjet. Pas zh urmave te bera ne media per Anen dhe Arjonin, Tean dhe Andin, ajo ka zgjedhur te ekspozohet per jeten e saj private. View this post on Instagram . Facebook. Pak çaste më parë, në një video live në Instagram, Shqipja deklaroi se Andi dhe Melisa janë bashkë dhe po i gënjejnë të gjithë duke luajtur lojën që mes tyre ska asgjë. Shqipja dhe Erjoni Ç'po ndodh mes dy ish-konkurrentëve të Perputhen? Që në teleferik Andi i hodhi krahun dhe i bëri një dhuratë Shqipes. Kjo gjë, sipas tij, ka zgjuar xhelozinë e Shqipes. View this post on Instagram . Recently, she surprised everyone with a post made on Instagram. Në disa postime të publikuara së fundmi në Instagram, Shqipja është kujdesur që të gjejë material për të demaskuar Tean, pak ditë pasi nxori audion e Andit. Mbremjen e djeshme ka plasur nje “l ufte mes ish konkurrenteve te “Perputhen” ne rrjetin Instagram. Nuk e keni idenë çfarë do kishit parë!”, tha Shqipja në një prej videove të fundit në Instagram. Ish- konkurentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj vazhdon të jetë në qendër të vëmëndjes, me deklaratat e saj.Pak çaste më parë, në një video live në Instagram, Shqipja deklaroi se Andi dhe Melisa janë bashkë dhe po i gënjejnë të gjithë duke luajtur lojën që mes tyre ska asgjë. U bë pjesë e “Përputhen” sonte, Shqipja reagon dhe bën një paralajmërim! E Diel 31 Janar 2021, 19:07 / Kategoria Showbiz shqiptar / Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj ka bërë një deklaratë të fortë. Shqipja sla kan pau qi veq me nxerr sekrete per konkurentet e përputhen.. Shqipja ndër të tjera tha se i ka marrë hakun Teas pasi i zbuloi skandalin me Beartin mirëpo se cili është raporti mes Teas dhe Olsës nuk din asgjë. Me një tjetër postim në rrjete sociale ajo ka sjellë prova të tjera për të provuar që vajza në foto është Tea! In his post, which was immediately supported by Shqipja, Bearti blamed the production and especially the author of the show … Pak kohë më parë Hysenaj publikoi një foto të Andit pranë një vajze, për të cilën tha se është Tea, por konkurrentët e mohuan! Mirëpo pas përjashtimit të Shqipes nga ky spektakël, fansat nuk arritën t’i shihnin më bashkë. @artina.mazreku. Në disa postime të publikuara së fundmi në Instagram, Shqipja është kujdesur që të gjejë material për të demaskuar Tean, pak ditë pasi nxori audion e Andit. Ajo tha se ka fakte për një raport si çift mes Teas dhe Beartit kur ky i fundit ka qenë pjesë e emisionit. pablo.94_ Shqipja sla kan pau qi veq me nxerr sekrete per konkurentet e përputhen.. 12w 2 likes Reply. INtv Albania, Tirana, Albania. Ndërkohë kur luanin golf, ai kërkonte ta mësonte si të gjuante. Shqipja, ish konkurrentja e emisionit Perputhen se fundmi ka bere deklarata nga ne sho kueset per konkurentet e emisionit. Kjo kërkesë e saj nuk u miratua nga Bora, e cila i kërkoi që brenda kësaj jave të tregojë emrin e të përzgjedhurit. “PërPuthen”/ Shqipja “thyen” rregullat, ja çfarë vendosi në pjesën e fundit të emisionit 22/09/2020 19:45 Shqipja është përshkruar nga opinionisti i emisionit “PërPuthen”, Arian Konomi, si një vajzë me temperament “vullkanik”. Vajzat tashme kane nje numer te madh te ndjekesve ne Instagram. Përputhen. February 1, 2021 - by admin. Aktori shqiptar “kritikon” kontrollorët: A nuk pritët dot të ikte Rama jashtë vendit a t’a mbyllnit?! Prokuroria nis hetimet për shpërdorim detyre. Shqipja ka studiuar marrëdhënie ndërkombëtare, ka pasion fitnessin dhe punon si edukatore. Ma ke kujtuar babin tim me ato skena. Nuk e keni idenë çfarë do kishit parë!”, tha Shqipja në një prej videove të fundit në Instagram. 12w 1 like Reply. Shqipja e Perputhen ben namin Live ne Instagram, Sqaron gjithcka … Xing. “Andi dhe Melisa janë bashkë dhe po ju gënjejnë”- Shqipja hedh “bombën” e radhës. Në disa postime të publikuara së fundmi në Instagram, Shqipja është kujdesur që të gjejë material për të demaskuar Tean, pak ditë pasi nxori audion e Andit. Në një video live në “Instagram”, ajo është shprehur se Melisa dhe Andi janë çift dhe po i gënjejnë të gjithë. Më pas, bashkë me Arjon Lulin, lësh uan “b ombën” e radhës, duke publ ikuar në Instagram një foto të Ana Lleshit me Lulin në krevat. Shqipja dhe Tea jane dy prej ish konkurrenteve me te komentuar ne portalet shqiptare, kjo sipas deklaratave ofe nduese qe ato shpesh here nuk ja rezervojne njera-tjetres. The first competitor is Shqipja, 28 years old, who was born in Switzerland, but lives in Tirana. Sjellje të papërshtatshme në emision, Shqipe përjashtohet nga … Përmes një storye, Shqipja shkruan “koka jote duhet te qëndroj larte dhe sytë… asutimes.com. Shqipe Hysenaj merr vendimin e papriťur … Ashtu i trajtoni femrat, preferoj të dal […] Shqiptari i Kosovës i shpreh ndjenjat Oriolës në rrjetet sociale. Kujtojmë se Shqipja ka qenë e para që ka paralajmëruar se Tea dhe Andi nuk janë çift i vërtetë. FOTO/ Hap pas hapi! Pinterest. Eros Grezda dhe Oriola Marashi janë prej kohësh në një lidhje. Pak çaste më parë, në një video live në Sara kap “mat” Geljanin dhe largohet nga takimi: Ke të thithur në qafë! Riniani hoqi dorë nga ajo/ Antonela çohet të përqafojë Blerimin, tension mes tyre: Nuk më provokon dot! “Andi dhe Melisa janë bashkë dhe po ju gënjejnë dhe ju që jeni jashtë”. Vendim ky që u pohua pozitivisht nga bukuroshja. Uau Shqipja nxjerr sekretin për njërën nga vajzat e ‘Përputhen’: Është e lidhur jashtë, eshte e zonja me mbajt dy burra Në një video live në “Instagram”, ajo është shprehur se Melisa dhe Andi janë çift dhe po i gënjejnë të gjithë. 12w Reply. Bearti had two meetings with Anna and Tean and it seemed that with Tean there could be something more. Në nisje të emisionit, moderatorja Bora Zemani tha se produksioni i ka kërkuar Shqipes që të kërkojë falje publike për mesazhet jo të duhura të përcjella përmes fjalorit, dhe sjelljes së saj, pasi […] Andi u shpreh se fotoja është shkrepur në Gjermani dhe vajza është ish e dashura, ndërsa Tea nga ana tjetër tha se në atë kohë ka qenë në Fier duke ndjekur shkollën, madje kjo e fundit për të qenë më transparente bëri krahasim midis profilit të saj dhe ish të dashurës së Andit. 10:41-23 Janar, 2021 . A post shared by The only official site (@perputhen_tch) on Sep 7, 2020 at 9:42am PDT. Shumë shpejt do dalin dhe këto dy burracakët” Kështu Shqipja ka paralajmëruar se shumë shpjet do … “Momenti që ma ke shpifur ka qenë atë ditë që i ke gjuajtur Shqipes me karrige në emision. Në një video live në “Instagram”, ajo është shprehur se Melisa dhe Andi janë çift dhe po i gënjejnë të gjithë. FOTO/ Shqipja ‘që kërkonte burrë’ në një - Syri | Lajmi i fundit Pak çaste më parë, në një video live në Instagram, Shqipja deklaroi se Andi dhe Melisa janë bashkë e sipas saj po i gënjejnë të gjithë. Shqipja ndër të tjera tha se i ka marrë hakun Teas pasi i zbuloi skandalin me Beartin mirëpo se cili është raporti mes Teas dhe Olsës nuk din asgjë. “Andi dhe Melisa janë bashkë dhe po ju gënjejnë dhe ju që jeni jashtë”. Ja si ndodhi ndryshimi drastik i Najada Çomos. Dalin pamjet nga prapaskena/ Geljani –Sarës: Rri në distancë se jam i lidhur. joni.nela. Në Instagram është pyetur nga fansat ish-protagonistja e “Përputhen”, shkruan lajmi.net. Ky veprim i konsideruar si... Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, uroi me fjalët më të bukura Vjosa Osmanin në rrjete sociale, për ta parë e gjithë bota. Befason Shqipja, thotë se dëshiron të kthehet në “Për’puthen ... Nuk e keni ideni çfarë do kishit parë!”, tha Shqipja në një prej videove të fundit në Instagram. Nuk e keni idenë çfarë do kishit parë!”, tha Shqipja në një prej videove të fundit në Instagram. U bë pjesë e “Përputhen” sonte, Shqipja reagon dhe bën një paralajmërim! Top Channel Pop News » Puthja e Teas me Beartin, opinionistja Fatma tregon cili është morali i gjithë historisë (F Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë … Së fundmi, këngëtarja ka qenë e ftuar në “Live From Tirana”,... Ditën e sotme disa kontrollorë në Kullën e Kontrollit në Rinas shpallën paaftësi për punë duke bllokuar totalisht udhëtimet ajrore. Ato nuk … “Dua të jesh serioze”/ Antonela ia pret shkurt Blerimit: Nëse nuk të pëlqejnë provokimet, mirupafshim! Shqipja e “Përputhen” nxjerr të palarat: Tea ka një fjalor të shumë të pisët. “Nuk të gënjej, kam shumë dëshirë të shkoj dhe kam akoma më dëshirë sikur të ishin të gjithë. A post shared by The only official site (@perputhen_tch) on Oct 23, 2020 at 9:26am PDT. Mbremjen e djeshme ka plasur nje “l ufte mes ish konkurrenteve te “Perputhen” ne rrjetin Instagram. Vajzat tashme kane nje numer te madh te ndjekesve ne Instagram. Dhëndër në Kosovë, i dashuri i Dua Lipës mbështet publikisht presidenten Vjosa Osmani, Rikthehet pas një viti Ilda Bejleri, ku do ta shohim moderatoren, Lot dhe deklarata të forta, Ledjana dhe Mevlani i befasojnë të gjithë me takimin e tyre (VIDEO). Shumë shpejt do dalin dhe këta 2 burracakët” – ka shkruar ish-konkurrentja. Shqipja hezitoi duke thënë se ka nevojë për pushim, duke mos preferuar të tregonte asnjë emër. Gjithashtu edhe ish konkurrenti i emisionit eshte i … Publikuar. Ah un shçqqf ad una Po #vvdb a ai Se oFdf q. Mevlani merr vendimin ekstrem, Shenjat e horoskopit që e kanë të pamundur të jetojnë bashkë, A është e fejuar me Andin? E Hënë 21 Dhjetor 2020, 20:08 / Kategoria Showbiz shqiptar / Pak ditë më parë, në një intervistë për "Prive", ish-konkurrentja e "Përputhen", Shqipe Hysenaj deklaroi se ka ende bomba për të plasur rreth këtij programi. Etiketimet; perputhen; shqipja; Share. Për’Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Artikulli tjetër A është e fejuar me Andin? Produksioni i emisionit “Përputhen” në Top Channel, dje vendosi të përjashtonte konkurrenten Shqipe Hysenaj nga programacioni, për një afat kohor të papërcaktuar. Shqipja bën deklaratën e fortë: Andi dhe Melisa janë bashkë . “Andi dhe Melisa janë bashkë dhe po ju gënjejnë dhe ju që jeni jashtë”. “Urime... Ju lutem shkruani adresën tuaj e-mail këtu. Melisa reagon për raportin e tyre - Advertisement - More articles. Pas kësaj deklarate ka reaguar edhe Shqipja dhe nëpërmjet një story në Instagram është shprehur se shumë shpejt do të dalin “këta 2 burracakët”. Shikoni si përgjigjet modelja. Pas publikimeve të disa fotove, ku tregon se Tea dhe Bearti, i cili ka lënë programin, janë çift prapa skenave, Shqipja vjen me një tjetër “BOMBË”. Pak çaste më parë, në një video live në Instagram, Shqipja deklaroi se Andi dhe Melisa janë bashkë e sipas saj po i gënjejnë të gjithë. Në disa postime të publikuara së fundmi në Instagram, Shqipja është kujdesur që të gjejë material për të demaskuar Tean, pak ditë pasi nxori audion e Andit. But what compels Beart to leave? Shqipja sapo ka publikuar edhe një postim në Instagram e cila si pikësynim ka Tean. “Ti sikur nuk do shkelje më në “Përputhen”. Gjatë kësaj periudhe, ajo ka publikuar në rrjete soc iale fakte që sipas saj, tregojnë se Andi Shehu dhe Tea Trifoni njihen që para shumë vitesh. Pas publikimeve të disa fotove, ku tregon se Tea dhe Bearti, i cili ka lënë programin, janë çift prapa skenave, Shqipja vjen me një tjetër “BOMBË”. View this post on Instagram . Ledjana zihet me Mevlanin, Blerimi fajëson Antonelën: Ja çfarë bën kjo. Ish-konkurrentja e “Përputhen”, tre ditë më parë Shqipe Hysenaj publikoi një foto në Instastory që ngjalli shumë debat në rrjet. Shqipja ka vendosur t’i kthejë përgjigje pyetjeve të fansave në Instagram dhe shumica prej tyre e kanë su lmuar për faktin që ka ndryshuar deklaratat që ka thënë më parë. WhatsApp. Nga ana tjetër, Shqipja ka reaguar përmes një postimi në Instagram. Në pjesën e tretë të takimit të tyre, u pa që Andi dhe Shqipja ishin shumë pranë njëri-tjetrit. Dua takim me Shqipen, I pret pas 28 vjetësh/ Gruaja me thonjtë më të gjatë në botë i jep fund rekordit (fotot), I dashuruar me personin e gabuar? Shqipja u përja shtua për shkak se bu llizoi dy nga konkurrentët e tjerë në studio. Opinionisti Arjan Konomi tha se Shqipja e pëlqeu Andin për sytë e bukur, por më pas zgjodhi në takim Andrean. View this post on Instagram . Artikulli paraprak Shenjat e horoskopit që e kanë të pamundur të jetojnë bashkë. Pasi u deklaruan për njëri-tjetrin, plasi sherri/ Ledjana-Mevlanit: Hera e fundit që e bën këtë gjë! Shqipja bën deklaratën e fortë: Andi dhe Melisa janë bashk ... Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj ka bërë një deklaratë të fortë. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on ITput Channel for NEWS and TV Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK For more content from click HERE: www.top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U Follow Top Channel on Twitter … Por kur them të gjithë, nga fillimi i emisionit e deri më sot. Qenkan’’ PERPUTH’’ 12w Reply. Andi dhe Tea njiheshin përpara "Përputhen" - Shqipja publikon … Pas publikimeve të disa fotove, ku tregon se Tea dhe Bearti, i cili ka lënë programin, janë çift prapa skenave, Shqipja vjen me një tjetër “BOMBË”. Media jonë nuk është për të shpërthyer klikimet apo për të qenë të parët në lajmin e fundit, por për të treguar sipas mënyrës tonë se çfarë ndodh rreth nesh dhe jo vetëm. “Uroj që produksioni të shohi këtë fto meqë e donin përball se në profil nuk e dalluan dhe mos të më akuzojnë mua që gënjej. Pas zh urmave te bera ne media per Anen dhe Arjonin, Tean dhe Andin, ajo ka zgjedhur te ekspozohet per jeten e saj private. “Për këdo që ka dyshime çifti i vërtetë prapa skenave, por nuk dua të nxjerr foto private”, tutje Shqipja shton se sonte do publikoi diçka që sipas saj ia vlen pritja. Media informative më e ndjekur në të gjithë Europën. Në një video live në “Instagram”, ajo është shprehur se Melisa dhe Andi janë çift dhe po i gënjejnë të gjithë. Vip-magazine.al erdhi në jetë nga pasioni shumë i madh i disa gazetarëve, të cilët donin të sillnin diçka ndryshe në hapësirën e mediave shqiptare. Në disa postime të publikuara së fundmi në Instagram, Shqipja është kujdesur që të gjejë material për të demaskuar Tean, pak ditë pasi nxori audion e Andit. shkurta_behar_limolli. Xing. Megjithatë duket se romanca mes Andit dhe Shqipes nuk ka përfunduar. Ledjana shpërthen në të qara, çfarë i bëri Mevlani në takim – Përputhen, 7 Prill 2021, Ledjana qan me ngashërim: Mevlani po më tall – Përputhen, 7 Prill 2021, Antonela lajkatare ndaj Blerimit, pse po e merr me të mira? "The bear came to the right person because he had confused the address," she wrote next to the photo. Pas kësaj deklarate ka reaguar edhe Shqipja e cila ka postuar një status në instagram ku shkruan: “Çdo gjë ka kohën e vet dhe mos bëni më shumë pyetje, sepse nuk ju kam zhgënjyer asnjëherë. Teksa ka publikuar një foto nga studio e “Përputhen”, Shqipja e ka shoqëruar me përshkrimin: “Çdo gjë ka kohën e vet dhe çdo gjëje i vjen fundi”.

Losverfahren Medizin Greifswald, Macbook Mit Imac Verbinden Usb-c, My Bistro Trier, § 71 Sgb Xi Ab 2020, Grüner Baum Furpach, Sport Business Management Fernstudium, Uni Kassel Master Klinische Psychologie Bewerbung, In Die Usa Auswandern Ja Oder Nein, Pinfinder Source Code,